ما این بخش را تهیه نمودیم تا در راستای شعارمان که  داشتن صداقت ،ارائه آگاهی وفروش عادلانه است، اطلاعات برندهایی که ممکن است مشتریان عزیز در مورد کالاها و برندهایی که میخواهند خرید کنندونیاز داشته باشندرا ارائه نماییم تا با اطلاع کامل وبا آسودگی خاطر ،خرید خودرا انجام دهند.خیلی از اجناس موجوددربازار با گارانتی عرضه میگردد ولی ممکن است گارانتی معتبر نباشد ویاگارانتی متفرقه باشد زیرا شرکتهای ارائه دهنده گارانتی زیادی وجود دارند که صرف ارائه برگه گارانتی فعالیت میکنند و عملا خدمات خوبی ارائه نمیدهند.

 یکی دیگراز اهداف ارائه این صفحه به شما عزیزان معرفی شرکتهای معتبر و واردکنندگان اصلی اجناس میباشد که بتوانید با خیالی آسوده از کالای خریداری شده و خدمات آن از آن کالااستفاده نمایید.


Panasonic پاناسونیک :

برند پاناسونیک برای تمام ما ایرانیها و کل مردم دنیا برندی شناخته شده و قابل اطمینانی است چراکه محصولات پاناسونیک در تمامی زمینه ها امتحان خودرا پس داده و همیشه سعی در ارائه بهترین محصول با بهترین کیفیت نموده ودر پیشبرد این هدف نیز موفق بوده است .تاریخچه پیدایش پاناسونیک بر میگردد به سال 1918 توسط اقای کونوسوکه ماتسوشیتا ،که کارخانه ماتسوشیتا را تاسیس کرد و با توسعه و تکامل آن شرکت پاناسونیک را بوجوداورد وآنرابه یکی از شرکتهای پیشرودر دنیای لوازم خانگی والکتریکی مبدل ساخت.در سال 1996 در دبی شرکت پاناسونیک گلف بعنوان اولین شرکت فروش پاناسونیک در خاورمیانه تاسیس شد و وبعنوان نماینده اصلی فعالیت فروش خودرا در قسمت خاورمیانه و افریقا ی شرکت اصلی پاناسونیک شروع بکارکرد.واکنون در ایران شرکت آژند سرویس فعالیت خودرا از سال 1388بعنوان تنها نماینده اصلی شرکت پاناسونیک گلف در ایران ،آغازنمود که با خدمات پس از فروش مناسب خودسهم خیلی خوبی را از سهم بازار بدست اورده است .

واکنون فروشگاه اینترنتی مدیکسن یکی از نمایندگیهای فروش آنلاین محصولات پاناسونیک میباشدHisenseهایسنس :

برندهایسنس یکی از بهترین و بزرگترین کارخانه های تولیدکننده لوازم خانگی، لوازم الکتریکی و الکترونیکی دولتی  چین است. شرکت هایسنس در سال ۱۹۶۹ راه‌اندازی شد و در حال حاضر دارای ۱۳ کارخانه تولیدی در چین میباشد و همچنین 40 شرکت تابعه در آمریکای شمالی ،اروپا، آسیا،اقیانوسیه و آفریقا که  با 60000 نیروی کاربرای این شرکت مشغول بکارمیباشند. بخشی ازسهام دفترمرکزی این شرکت در چین و بورس شانگهای و بورس هنک کنگ که یکی از معتبرترین بورسهای دنیاست ،عرضه میگردد.

هایسنس hisense با بهره مندی از یک شبکه تحقیق و توسعه (R&D)جهانی، که بیش 3000 مهندس در آن مشغول فعالیت می باشندوهمچنین یک موسسه تحقیق و توسعه (R&D)  در سطح ملی، یک مرکز تحقیقاتی فوق دکترا و یک آزمایشگاه فن آوری چند رسانه ای پیشرفته، بیشترین تاکید را بر نو آوری و کیفیت بالا داشته است. شرکت هایسنس تا به حال جوایز فراوانی در زمینه های نو آوری، فن آوری، طراحی و مدیریت کیفیت کسب کرده است. علاوه بر این، شرکت هایسنس به منظور ارتقاء کیفی و تکنولژیکی محصولات خود و برای احترام به مشتری و حضوری قوی تر در بازارهای جهانی  در قسمت کولر گازی، یخچال و فریزر و فن آوری اطلاعات ...  با شرکتهای معتبر و شناخته شده ایی همچون  AMD , IBM , HITACHI , WHIRLPOOL  همکاری گسترده ایی دارد.وهم اکنون شرکت زرین تنها نماینده رسمی فروش وخدمات پس ازفروش شرکت هایسنس میباشد که با شعبات گسترده در سطح ایران سعی در ارائه بهترین خدمات رادارد.

واکنون فروشگاه اینترنتی مدیکسن یکی از مراکز فروش آنلاین محصولات هایسنس با قیمتهای مناسب میباشدThomsonتامسون:

حتما تا کنون نام جنرال الکتریک را شنیده اید.الیهوتامسون جوان نابغه انگلیسی در سن 27 سالگی شرکت تامسون-هاستون الکتریک را درآمریکا تاسیس کرد و با درایت خود توانست شرکت خودرا با شرکت معظم اجنرال الکتریک ادیسون ادغام نمایدوبزرگترین شرکت لوازم الکترونیک دنیارابوجودآورد.سپس او یک شعبه اصلی از شرکت جنرال الکتریک را درپاریس فرانسه تاسیس کردکه بتولید لوازم خانگی والکترونیکی مبادرت کردند.اکنون 130 سال است که تامسون با بیش از 40000 اختراع ثبت شده از بزرگترین تولیدکننده های لوازم خانگی والکترونیکی در دنیا میباشدکه ازنظرنوآوری وبهره گیری از جدیدترین تکنولوژیهای روز سرآمد است.محصولات تامسون اکنون در بیش از 60 کشور امریکایی ،اروپایی وآسیایی از جمله ایتالیا،آلمان ،فرانسه ،آمریکا وچین عرضه میگردد وحضوری فعال وشایسته دارد.ودرایران شرکت لادیز الکترونیک که درسال 1386 تاسیس شد ودر حال حاضر یکی ازبزرگترین توزیع کنندگان محصولات مخابراتی،الکترونیکی ،سرگرمی ولوازم خانگی میباشد ارائه محصولات و خدمات پس از فروش این تولیدکننده جهانی تامسون را بعهده گرفته است و همچنین در چند برند دیگر این فعالیت را انجام میدهد که در ادامه به آن برندها نیز میپردازیم.

واکنون فروشگاه اینترنتی مدیکسن یکی از مراکز فروش آنلاین محصولات تامسون میباشد
دومنا domena:

شرکت دومنا در سال 1955 در فرانسه شروع بکارکرد که خود دومنا بعنوان یکی از زیرمجموعه های گروه صنعتی کوگیاcogia میباشد در ابتدا دومنا تولید اتوبخار پرسی را برای مصارف منطقه ای آغازکردوبعد از ثبا بند دومنا ارائه این اتوهارابه بازار آغازنمودوهمینطور میتوان گفت دومنا جزواولینهای عرضه کنندگان اتوبخارهای مخزن داربود وهمینطور با کشف ماده ضدرسوب در آن زمان توانست مکانیزم سیستم الکترونیکی ضدرسوب موادمعدنی captرا به محصولات خوداضافه نمود.برند دومنا بدلیل شهرت وموفقیتی که درطول دوران کمی بدست آورد توانست با توجه به مقبولیت جهانی که بدست اورده بود ،خودرا از کمپانی مادر مستقل کرده وبرند مستقلی شود.دراین شرکت واحدهای تحقیق وتوسعه به سه دپارتمان مهم تحقیقات مکانیکی ،تحقیقات الکترونیکی و نمونه سازی تقسیم شده اند که از بخش تولیدوفروش حمایت هودرا انجام میدهند تا مشتریان با خیالی اسوده از محصولات دومنا استفاده نمایند.قابل ذکر است کهجاروبرقیهای این کمپانی توسط شرکت بوش آلمان تولید میگردد.

واکنون فروشگاه اینترنتی مدیکسن یکی از نمایندگیهای فروش آنلاین محصولات دومنا میباشدلاجیتک Logitech:

کمپانی لاجیتک در سال 1981 در شهر لوزان سویس تاسیس گردید.این کمپانی در زمینه ساخت با کیفیت لوازم جانبی کامپیوتر مثل ماوس ،کیبورد و ...ومحصولات الکترونیکی فعالیت دارد .دفاتر اصلی و مرکزی آن در سوییس و کالیفرنیای آمریکا میباشد و همینطور شعباتی در تمام دنیا از اروپا و اقیانوسیه گرفته تا افریقا و اسیا دارد.یکی از دلایل معروفیت و محبوبیت لاجیتک ساخت ماوس هایش بود که با طراحی و ساخت ویژه اش محبوبیت خوبی برای خودساخت. یک آمار قابل توجهی که در دسامبر 2008 لاجیتک اعلام کرد این بود که از سال 1985 تا 2008تعداد یک میلیارد ماوس ساخته است.و از دستاورد دیگرش همکاری با گوگل در ساخت تلویزیون اینترنتی بنام google TV بوده است. لاجینک هر ساله در زمینه های فناوری و کامپیوتری پیشرفتهای چشمگیری داشته و محصولات متنوع و جدیدی در حوزه های یاد شده داشته است و روزبروز به کیفیت و سبد محصولات خود همگام با فناوری روز می افزاید.

واکنون فروشگاه اینترنتی مدیکسن یکی از مراکز فروش آنلاین محصولات لاجیتک میباشدگیگاست gigaset:

گیگاست یکی از زیر مجموعه های شرکت معظم زیمنس بود که در سال 2008 شرکت زیمنس آنرا فروخت و به مرور لوگوی زیمنس را که تا مدتها استفاده میکرد کمرنگ کرد تا لوگو و طرح خودرا به مخاطبانش بشناساندالبته این فروش یک شبه انجام نشد در طی حدود 3 سال طول کشید تا این انتقال انجام شود. پایه تکنولوژی و دانش متخصصان گیگاست برگرفته از شرکت بزرگ زیمنس است .کارخانه گیگاست در مونیخ آلمان واقع شده و در این سالها تا حد زیادی توانسته جزو محصولات اصلی و پرطرفداردرزمینه تلفن در اروپا شود و همچنین برندخودرا به سراسر جهان بفرستدودر این صنعت میتواند عرض اندام نماید.این شرکت سعی نموده در صنعت ارتباطی بخصوص تلفن از فناوریهای بروز استفاده نماید و محصولات پرطرفداری را عرضه نماید.شرکت لادیز الکترونیک که مختصری از رزومه اش در بالا ذکر شد نماینده رسمی محصولات گیگاست با گارانتی خودش در ایران میباشد که با ارائه گارانتی معتبرخودتوانسته خدمات خوبی ارائه نماید. برخی از مخصات متمایز گیگاست بشرح زیر میباشد:مهارت هاى تحقيق و توسعه: 15 سال خلاقيت و نوآورى در كيفيت صداى تلفن هاى بى سيم و 160 سال تجربه در صنعت بزرگ مخابرات برند مطرح و اول در اروپا : از هر دو خانه در آلمان و هر پنج خانه در اروپا ، حداقل يك تلفن گيگاست استفاده مى شود.برنده جایزه IF طراحی محصول : این جایزه توسط انجمن بین المللی طراحی با حضور سالانه 37 کشور در جهان اعطا می شود و برندگان به دلیل کیفیت برجسته، مهرIF را دریافت می کنند.جایزه طراحی Red Dot: یک برچسب کیفیت شناخته شده بین المللی در زمینه طراحی محصولات، طراحی ارتباطات و مفاهیم طراحی است. وچند جایزه دیگر

واکنون فروشگاه اینترنتی مدیکسن یکی از مراکز فروش آنلاین محصولات گیگاست میباشدآلکاتل Alcatel:

همه ما یا حداقل افراد قبل از دهه 80 شمسی با تلفنهای آلکاتل و بخصوص موبایلهای معروفش سروکار داشتیم آلکاتل یک شرکت چند ملیتی است که مقرآن در شهرپاریس فرانسه است مستقر می‌باشد.این شرکت طیف وسیعی از دستگاه‌ها و تجهیزات ارتباطاتی را به اپراتورها، شرکت‌ها و دولت‌ها در سراسر جهان عرضه می‌نماید و آنها را قادر می‌سازد، که خدمات صوتی، تصویری و دیتا را، برای مشتریان خود، فراهم سازند.مالک اصلی آزمایشگاههای بل که بعنوان بزرگترین مرکز پژوهشی در صنعت ارتباطات محسوب می‌شودآلکاتل میباشد. کارکنان آزمایشگاه‌های بل تاکنون موفق به دریافت ۷ جایزه نوبل شده‌اند و دارای بیش از ۲۹٫۰۰۰۰ اختراع ثبت شده می‌باشند.آلکاتل-لوسنت در بیش از ۱۳۰ کشور جهان، فعالیت می‌کند در سال ۲۰۱۰ آلکاتل-لوسنت درآمدی معادل ۱۵٫۹۹۶ میلیارد یورو را داشته، که سود خالص آن ۳۳۴ میلیون یورو برآورد شده است.در ۱۵ آوریل سال ۲۰۱۵ نوکیا شرکت آلکاتل-لوسنت را به ارزش ۱۶.۶ میلیارد دلار تصاحب کرد تا با خریداری رقیب فرانسوی خود، در حوزه تجهیزات مخابراتی وارد رقابت جدی با هواوی و اریکسون شود. یکی دیگر از محصولاتی که شرکت لادیزالکترونیک با گارانتی معتبرارائه میدهد تلفنهای با کیفیت آلکاتل میباشد.

واکنون فروشگاه اینترنتی مدیکسن یکی از مراکز فروش آنلاین محصولات آلکاتل میباشدفریدولین fereidolin:

شرکت فریدولین یکی از شرکتهای تولیدکننده لوازم خانگی در ایران میباشد که عمده تمرکز خودرا در تولید ماشینهای لباسشویی بخصوص نیمه اتوماتیک و مینی واش قرارداده است. این شرکت سابقه فعالیت 35 ساله در کارنامه خود دارد که در طی این 35 سال شعار کیفیت پایدار، بازار ماندگار و رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است. و با اتکا به نیروی متخصص و رعایت این شعار توانسته علاوه بر حضور فعال در داخل کشور محصولات خودرا به خارج از ایران نیز صادر نماید. مرکزاستقراراین شرکت در استان قم میباشد و در زمینه تولید مینی واش میتوان به جرات گفت که جزو بهترینها و اولینها در ایران میباشد که بخاطر رضایت مشتری در کل ایران خدمات پس از فروش فعال و شرکت حامیران این مهم را بعهده دارد.

واکنون فروشگاه اینترنتی مدیکسن یکی ازمراکز فروش آنلاین محصولات فریدولین میباشدساعت کوانتوم quantum:

برند کوانتوم در سال 1995 تاسیس شدودرست بعد از اینکه اولین گروه ساعتهای خودرا که ساخت ژاپن بود برای افراد حرفه ای در ورزش شیرجه و شنا عرضه کرد ،فعالیت رسمی خودرا آغازکردودرسال 1997 فعالیت خودرا گسترش و به یک برند بین المللی تبدیل شد.کوانتوم اسپانسر ورزشکار معروف رشته شیرجه و شنا خانم یاسمین دالکلیچ از کشورترکیه که رکورد زیر 40 متر و 105 متر و 120 متر در رشته های مختلف شیرجه را دارا میباشد. گروههای مختلف ساعتهای کوانتوم برای تمامی افراد حرفه ای و متخصص از ورزشکاران گرفته تا خلبانان ساعتهای با کیفیتی را طراحی و ساخته است که جوابگوی همه نوع سلیقه باشد.و بطورمثال این شرکت پروژه های ویژه ای برای نیروی هوایی و دریایی ترکیه انجام داده است.ساعتهای کوانتوم تماما از استیل اصل 316Lکه جزو بهترین استیلها است ساخته شده که کیفیت و دوام این ساعتها را تضمین میکند و بندهای آن از چرم اصل کوروکودیل و گاو وگوساله تهیه شده که استفاده کنندگان با خیالی آسوده از این ساعت استفاده نمایندوهمچنین تکنولوژی بالای سیلیکونی جهت محصولات ورزشی وویژه این برند بکارگرفته میشود.و خلاصه اینکه تمامی محصولات ساعت کوانتوم از بهترین لوازم و متریال ساخته شده که همواره بتواند مشتریان لوکس و معمولی خودرا با هرسلیقه ای حفظ و زیاد کند.

واکنون فروشگاه اینترنتی مدیکسن یکی از مراکز فروش آنلاین محصولات کوانتوم میباشدساعت بونیا bonia:

برند بونیا در سال 1974 بعنوان برند لوکس و فشن در صنعت چرم کارخودراآغاز نمودو خودرا بعنوان یک برند لوکس در دنیای مدوفشن شناساندومحصولات لوکس ومشتری پسندانه خودرابخصوص در صنعت چرم برای خانمها و آقایان عرضه کرد.همچنین بوتیکهای لوکسی در اکثر کشورهای لوکس پسند مثل ژاپن ،هنگ کنک،سنگاپور،کویت و... گشود تا بتواند رابطه مستقیمی با مشتریانش داشته باشد.موسس این برند بیزینس خودرا با طراحی و تولید محصولات چرمی در سنگاپورآغازکردو بعداز مدت کوتاهی در بازدید از نمایشگاه چرم ایتالیا که الهام دهنده ایده نوینی از تولیدات خودبود برند بونیا را به ثبت رساند و فعالیت خودرا برای تولید محصولات فشن و لوکس در مالزی و سنگاپور آغاز نمود و بعد از دایر کردن چندین بوتیک از محصولاتش در چند کشور با یکی از بهترین طراحان ایتالیا بنام پلتریا الساندرا شروع بهمکاری نمود. وبعداز استقبال خوب مشتریان از محصولات چرمی مثل کیف و کفش بونیا فعالیت خودرا گسترش داد و ساعتهایی با همین برندو دیگر محصولات چرمی دنیای مد را به بازار روانه ساخت که از اقبال خوبی بین مشتریان برخوردارشد. در ایران هم اکنون شرکت لادیز الکترونیک نماینده رسمی این برند میباشد که همانند دیگر محصولات با کیفیت ،گارانتی معتبر خودرا جهت ساعتهای بونیا عرضه کرده است که مشتریان بعلت سابقه و خدمات خوب شرکت لادیز الکترونیک وقتی گارانتی این شرکت را مشاهده میکنند با خاطری آسوده آن کالا را خریداری مینمایند.

واکنون فروشگاه اینترنتی مدیکسن یکی ازمراکز فروش آنلاین محصولات ساعت بونیا میباشدوالنتینو رودی valentine rudy :

این برند برگرفته از نام آقای والنتینو رودی که در سال 1931 در بولوگنا ایتالیا بدنیا آمدودر دانشگاه رم در رشته معماری فارغ التحصیل شد و در شهر خودش بکار طراحی و بازسازی اماکن تاریخی و اسباب و اثاثیه بصورت مدرن ،شد. و بعد ار چندسال کسب تجربه و طراحیهای بسیار خوب خود برند خودرا تاسیس کرد و به علت علاقه به طراحی و مدرنیزاسیون از همان ابتدا بروی مد و فشن در محصولات مردانه و سپس بانوان کار کرد و همیشه سعی میکرد هارمونی بین محصولات و متریالش را حفظ کند و شعار خودرا که 3V هست را حفظ کند(صداقت ، قدرت و ارزش) و بعداز والنتینو پسرش ویتوریو با حفظ شعار پدر و پرداختن به مشتری مداری و ارائه محصولات با کیفیت برند خودرا جهانی ساخت و هرروزه به این کیفیت و بالطبع به مشتریانش افزوده میشود.این برند در تمامی قاره ها نماینده دارد از اقیانوسیه و استرالیا گرفته تا آمریکا و کانادا و اروپا و با طراحیهای منحصر خودش سهم خوبی از بازار را بدست آورده است.

واکنون فروشگاه اینترنتی مدیکسن یکی از مراکزفروش آنلاین محصولات ساهت والنتینورودی میباشدهاس جوهر hasjoher :

شرکت هاس جوهر کارخانه خودرا در سال 1993 در ترکیه تاسیس کرد و برند هاس جوهررا در سال 1996 به ثبت رساند و صادرات خودرا از سال 1999 آغاز نمودواکنون به بیش از 44 کشور در 4 قاره صادرات خودرا ادامه میدهد.این شرکت روزانه بیش از 30000 انواع زودپزوقابلمه و ماهیتابه تولید میکند بعلاوه روزانه 5000 محصولات نچسب گرانیتی که در نوع خود رکورد بالایی است .محصولات هاس جوهر دارای استاندارد CE اروپا و TUV آلمان و استاندارد خود ترکیه میباشد .این کارخانه تیم طراحی ویژه ای مخصوص بخود مستقردرکارخانه دارد که بتواند طراحی بروز داشته باشدوبتواند همگام با تکنولوژی روز دنیا محصولات خودرا عرضه نماید تا از رقبا و بازار عقب نماند و بتواند سهم بیشتری از بازار را با ارائه محصولات بیشتر وبا کیفیت تر بدست آورد .در ایران هم شرکت تارا پارس البرز تنها نماینده رسمی این برند در ایران میباشد که کلیه محصولات هاس جوهر را تا دو سال گارانتی نموده است.

واکنون فروشگاه اینترنتی مدیکسن یکی از نمایندگی  فروش آنلاین محصولات هاس جوهر میباشدozaki:

آقای فریمن در اواخردهه 80 برای پیدا کردن ایده ای مناسب جهت سرمایه گذاری در کسب و کار آینده اش٬  به توکیو سفرکردو در نگاه اول آنجا را شهری پر جمعیت با تضادهای بسیار دید. اما بعد از مدتی بر اساس شناختی که از لایه های زیرین شهر و زندگی مردم به دست آورده بود ٬متوجه شد تمام آنها با نظم بی نظیری در کنار یکدیگر کار می کنند. توکیو را میتوان ترکیبی بی نظیر از سنت و مدرنیته دانست.اوتصمیم گرفت باالهام از تجربه هایی که آموخته بوداسم برندخودرا ozakiنام گذاری کند. شرکت تایوانی  Ozaki تولیدکننده لوازم جانبی محصولات شرکت اپل است که می خواهد شانس بودن و جسارت به مردم بدهد. به همین دلیل است که شعار شرکت خود را «جسارت دیده شدن» گذاشته اند. هم اکنون٬ خدمات شرکت Ozaki ۹۱ کشور جهان را پوشش می دهد.واکنون فروشگاه اینترنتی مدیکسن یکی از مراکزفروش آنلاین محصولات لوازم جانبی موبایل و لپ تاپ اوزاکی میباشد


rotel:

برندروتل در کشور سوئیس از سال 1948 فعالیت خودرا درزمینه تولید و ساخت لوازم خانگی شروع کرد وبا توجه به دریافت استانداردهای لازم اروپا و دیگر کشورها توانست در مدت   زمان کمی در بسیاری از خانه های اروپایی و دیگرکشورها حضوریابد وبا توجه به کیفیت بالای محصولات سوئیسی در اکثر زمینه ها مردم براحتی از محصولات روتل که دارای ظاهری زیبا و کارکردی با کیفیت است ،استفاده میکنند .محصولات روتل قبل از انقلاب چندین سال وبعد از انقلاب مدت کوتاهی در ایران فعالیت  و سپس کارخودرا در ایران متوقف نمود و حالا شرکت آشیان پردیس نمایندگی این برند برتر لوازم خانگی ، که بسیار سخت قابل وصول بودرا در دست دارد تا به پشتوانه خدمات پس از فروش و گارانتی مناسب خود بتواند در این بازار پراز کالاهای بی کیفیت ،گامی در خدمت به افرادی که خواهان اجناس با کیفیت و با قیمت مناسب هستند بردارد. واکنون فروشگاه اینترنتی مدیکسن یکی از نمایندگیهای فروش آنلاین محصولات روتل میباشد


MAYBELINE:

شرکت لوازم آرایشی میبلین درسال 1915 توسط تام لایل ویلیامز دز شیکاگو آمریکا راه اندازی شدو اولین محصول خودرا که ریمل بودبه بازار عرضه کرد.جریان از اینجا شروع شد که تام برای دیدن خواهرش ،میبل به خانه اورفت و دید خواهرش مخلوطی از دوده زغال و وازلین را به عنوان پوششی برای چشمش استفاده میکند از همان زمان فکر تجاری سازی آن در ذهنش قوت گرفت و در سال 1917 ریمل کیکی را در کارخانه ای ساخت و به مغازه های شهر فروخت رفته رفته با استقبالی که از این محصول شد تام بفکر تاسیس کارخانه ای افتاد و با قرض 500 دلار از برادرش کارخانه خودرا تاسیس کردو به احترام خواهرش که این محصول از اوسرچشمه میگرفت نام برند خودرا میبلین گذاشت. کم کم خیلی از افراد حتی هنرمندان معروف آن زمان از ریملهای میبلین استفاده میکردند و عکس این هنرمندان در مجله های آن زمان انتشار می یافت.در سال 1996 شرکت معظم لورال ،شرکت میبلین را خریداری نمود و محصولات آنرا بنام میبلین نیویورک تغییرداد و آنرا به یکی از مطرحترین برندهای لوازم آرایشی نمود.واکنون فروشگاه اینترنتی مدیکسن یکی از نمایندگیهای فروش آنلاین محصولات میبلین میباشد


feller:

شرکت فلر در سال 1994 در کشور آلمان کارخودرا آغاز نمود و در ابتدا در بخش تکنولوژی و انتفال فناوری شروع بکارنمود و بعد از مدتی بخش تولید لوازم برقی و خانگی خودرا راه اندازی نمود.شعار فلر این است :"با چشم باز دنیارا بنگر"برند فلر در خود این جور معنی شده که فلر یعنی انعطاف،نوآوری و در حال پیشرفت دائم.فکر کردن و اندیشیدن،احساس کردن و عمل برروی بین المللی کردن محصولات جزو اساس کار فلر است که بتواند کیفیتی پایداررا برای همه سلایق برای زندگی افراد ارائه نماید و همواره به گذشته برای کسب تجربه وبه آینده برای پیشرفتی عالی مینگرد و توجه دارد.فلر به کارکنان خود که بدنه اصلی و عوامل پیشرفت این برنداست با چشم سرمایه های اصلی خودمیمگردوتوجه به تمام زوایای زندگی آنها را جزو وظایف خود میداند به همین علت این نیروها تمام تلاش خودرا برای ارائه محصولات با کیفیت بکار میبرند و این است یکی از رموز پیشرفت خوب فلر. واکنون فروشگاه اینترنتی مدیکسن یکی از مراکز فروش آنلاین محصولات فلربا قیمتهای بسیار مناسب  میباشد.

Delonghi:

دلونگی در ابتدا در سال 1902 بصورت کوچک و خانوادگی در کارگاهی کوچک در ایتالیا شروع به تولید لوازم صنعتی کوجک کرد و رسما در سال 1950 کار خودرا با تولید هیتر و دستگاههای تهویه هوا آغاز نمود.وکم کم کار خودرا گسترش و به تولید لوازم برقی آشپزخانه پرداخت .یکی از مهمترین ویژگی و وجه تمایز برند دلونگی طراحی محصولات توسط خودش و انحصاری نمود و در این رابطه نیز چندین جایزه طراحی محصولات را ازآن خودنمود.یکی از شاخص ترین محصولات دلونگی قهوه و اسپرسو سازهای آن بود. در سال 2001 همانند بسیاری از شرکتهای بزرگ دلونگی ساخت یکسری از محصولات خودرا در کارخانه ای که محصولات کنوود انگلیس را درچین تولید میکرد،آغاز کرد ولی طراحی و مدیریت اصلی در همان ایتالیا میباشد.در سال 2012 طی قراردادی بخشی ازخط تولید محصولات ریز خانگی دلونگی به شرکت براون آلمان فروخته شد و این شرکت محصولات دلونگی را با همان نام دلونگی تهیه میکند .واکنون فروشگاه اینترنتی مدیکسن یکی از مراکز فروش آنلاین محصولات دلونگی میباشد

parrot:

شرکت Parrot در سال ۱۹۹۴ توسط هنری سیدو تأسیس شد. تمرکز برند Parrot بر روی طراحی، تولید و بازارابی گجت‌های هوشمند برای استفاده کاربران معمولی و حرفه‌ای است. محصولات تولید شده توسط Parrot که از جدیدترین فناوری‌های روز در آنها استفاده شده‌است را می‌توان در سه گروه اصلی طبقه‌بندی کرد:
پهپاد‌های شهری: کوادکوپترهای طراحی شده برای مصارف تفریحی و حرفه‌ای.
گجت‌های هوشمند: محصولات متمرکز در حوزه‌های صوتی و باغبانی.
سیستم‌های خودرویی: با تنوعی بی‌نظیر از وسایل ارتباطی و سیستم‌های سرگرمی طراحی شده برای خودروهای مختلف.
دفتر مرکزی Parrot در شهر پاریس قرار گرفته و این شرکت در حال حاضر حدود ۹۰۰ کارمند در سراسر جهان دارد و بیشتر فروش محصولات Parrot در خارج از کشور فرانسه صورت می‌گیرد