سفارش‌ها  در شهر تهران حداکثر 48 ساعته ، تحویل داده خواهد شد(در بیشتر مواقع کمتر از 24 ساعت تحویل میشود). همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته (بجزایام تعطیل رسمی در بعضی از اجناس)وجود دارد و کالای با ارزش بیش از نود هزار تومان  دربعضی مناطق شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند(البته در مورد تعداد محدودی از کالاها ممکن است بنا به شرایط بازار کرایه حمل اضافه شود که بهتر است با پشتیبانی سایت هماهنگ شود).

- اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

- لازم است تطابق تعداد ومشخصات  اقلام سفارش با فاکتوروسلامت ظاهری کالا، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

-- باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، آبسردکن، مایکروویو و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است(بنا به گفته شرکت پست برای پست پیشتاز)

باربری برای لوازم خانگی سنگین یا کالاهای بزرگ مانند یخچال معمولی و ساید‌بای‌ساید، ماشین لباس‌شویی، ماشین ظرف‌شویی، اجاق گاز، پیانو، میز تلویزیون، آبسردکن، دوچرخه، کولر گازی، فن سرمایش و گرمایش، ماشین بازی سواری و ...، به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام دریافت مرسوله)کالا را ارسال میکند. 

حمل  اجناس سنگین و حجیم به طبقات مختلف ساختمان به عهده خودمشتری یا توافق با اورنده کالا میباشد لذا حمل به طبقات به عهده مدیکسن نمیباشد.

زمان تحویل کالابستگی به نوع کالای انتخاب شده دارد. در مورد مشتریان تهران، پس از تامین کالا، حداکثر 48 ساعت کاری زمان خواهدبرد(دربیشترمواقع کمتر از 24 ساعت). در مورد مشتریان شهرستان، با توجه به نحوه پرداخت،  از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس، پیشتاز وسفارشی ارسال خواهد شد مشخص میگردد. 

همچنین کلیه سفارشات ارسال شده از طریق باربری شامل بیمه باربری می باشند.

باربری:

کرایه‌ی باربری ها معمولا بر اساس تعداد کارتن بوده و نرخ کرایه‌ی باربری‌ها با هم متفاوت است. این کرایه در هنگام تحویل مرسوله از مشتری اخذ خواهد شد. لطفاً برای اطلاع از کرایه‌ی حمل از دفتر باربری در تهران تا دفتر باربری در شهر خود، با بنگاه‌های باربری تماس حاصل فرمایید.

پست پیشتاز:

در این روش ارسال، بسته‌های سفارش به شرکت پست تحویل داده شده و بنا به گفته شرکت پست حداکثر طی 72ساعت کاری، در محل آدرس ثبت شده در هنگام ثبت سفارش تحویل داده خواهند شد. شماره رسید پستی، درحساب کاربری مشتری ثبت می شودد که از طریق این شماره امکان پیگیری وضعیت بسته‌های سفارش در سایت شرکت پست وجود خواهد داشت. 


پست سفارشی:

در این روش ارسال، بسته‌های سفارش در ساعت 13 هر روز به شرکت پست تحویل داده شده و در محل آدرس ثبت شده در هنگام ثبت سفارش تحویل داده خواهند شد. مدت زمان دریافت بسته‌ها در پست سفارشی طولانی‌تر از پست پیشتاز بوده و این مدت زمان باتوجه به موقعیت جغرافیایی معمولا حدود4-10 روز کاری  می‌باشد. به دلیل نوع ارائه سرویس شرکت پست در این روش، سایت مدیکسن در قبال مدت زمان ارسال بسته سفارش مسئولیتی ندارد(ولی جهت اطمینان و کمک به مشتری پیگیری انجام میگردد). شماره رسید پستی، که در حساب کاربری مشتری ثبت خواهد شد که از طریق این شماره، امکان پیگیری وضعیت بسته‌های سفارش در سایت شرکت پست وجود خواهد داشت.