مدیکسن مجمو عه ای ازافراد با تجربه و متخصص در زمینه های بیزینسی و مهتدسی و آشنا با بازار و تجارت و امور مهندسی فروش را گردهم آورده است که بتواند بهترین خدمات را تحت فعالیت در این وبسایت به شکلی مطمئن وبا کیفیت به مشتریان و متقاضیان ارائه نماید.تیم مدیریتی مدیکسن از سال 1378 در حوزه تجارت و بیزینس و از سال 1381 در حوزه مهندسی فعالیت خودرا آغاز نمود و با تکیه بر توان و پشتکار خود و همچنین فعالیت در خارج از ایران و کسب تجارب گوناگون درحوزه های یادشده ،با افتتاح این وب سایت سعی دربکاربستن تجارب و ارائه خدمت در قالب این وبسایت بصورت اینترنتی  وبصورت کاملا قابل اعتماد و اطمینان، به هموطنان عزیز را نموده است .امروزه ارائه خدمات بصورت اینترنتی  یکی از بهترین و سریعترین  راههای نوین ارائه خدمات  میباشد که طیف وسیعی از هموطنان  در سراسر کشور و حتی خارج از مرزهای کشور عزیزمان را میتواند در بر بگیرد.

چرا فروشگاه اینترنتی؟

باوجودنظارتهاوقوانینی که هرروزه از طرف دولت به حوزه اینترنت اعمال میشود اعتمادمردم به فروشگاههای اینترنتی خیلی زیادشده است وشاید حدود یک هزارم شکایات ،از فروشگاههای دارای enamad  میباشد آنهم بدلیل بعضی تناقضات وکم و کاستیهای آن سایتها و مابقی ازفروشگاههای بدون enamad(اینماد) میباشد.لذا خرید اینترنتی امروزه امن و مطمئن و اکثرا مقرون بصرفه میباشد.    و ما نیز به علت اینکه میخواهیم حضورمداوم در این عرصه داشته باشیم سعی درارائه کالاهای اصل وباکیفیت و قیمتهای بسیارمناسب همراه با خدمات خوب وعالی به هموطنان عزیزمان داریم                                                                                                                 

چرا مدیکسن؟

ما ایرانیها دوست داریم همیشه تا میتوانیم  به مد و بروز باشیم و همینطورازوسایل ولوازمات به روز و مدرن استفاده کنیم و یکی از مهمترین اهداف مدیکسن هم همین است که در این کار همراه شما باشد. 

این سایت فروشگاه با جنبه صرفاٌ تجاری وکسب سود بدون درنظرگرفتن اصل مشتری مداری نیست .هدف واولویت ما، ارائه خدمات مناسب ومطلوب در تمامی زمینه هایی است که بتوانیم با بهره گرفتن از اطلاعات متخصصین آن حوزه خدمتی مطمئن ودر خور شأن بازدیدکننده عزیزی که به سایت مراجعه مینمایند ،ارائه نماییم . سرمایه ما اعتمادشما و ادامه همکاری ما وشما است وما این را میدانیم که این در سایه ارائه اجناس و خدمت خوب،باکیفیت و با قیمت مناسب میسر میباشد.ما میخواهیم خدمات خودرا طوری ارائه نماییم که دریافت کننده آن خدمت یا کالا خودرا در بهترین مرکز ارائه آن کالا یا خدمت حس کند و هیچ فرقی بین حس خریداینترنتی و فیزیکی نداشته یاشد.

در بعضی بخشها برای اطمینان خاطر وراحتی مشتری علاوه بر ضمانت خود شرکتها و حتی در نبود ضمانت شرکتی خود مدیکسن آن کالا را ضمانت نموده است (با عنوان ضمانت ما)که مشتری با خیال راحت آن کالا را خریداری و استفاده نماید. هدف ما ارائه اجناس با کیفیت وبه روز با قیمت مناسب میباشد که همه اقشار جامعه بتواند از ارائه آن کالا بهره مند گردد.

ما خودرا همیشه همراه مشتری میدانیم تا در تمامی مراحل خریداری واستفاده از کالای خریداری شده از سایت ما اطمینان خاطرداشته باشد و عدم صداقتی که در سطح بازارو درعرضه بعضی محصولات وجودداردو مردم از آن رنج میبرندرا جبران کنیم.

امید است با ارایه خدمات مطلوب و همراهی و یاری شما بازدیدکننده محترم بتوانیم به بهترین شکل درجهت خدمت به شما عزیزان قدم برداریم.