زنانه


Calvin Klein Beauty کلوین کلین بیوتی

153,000تومان قیمت بدون مالیات: 153,000تومان

 عطر بیوتی به منظور همراهی با مجموعه لباس های شرکت کلوین کلین ساخته شده است .ایده طراحی این محصول برخلاف نمونه های دیگر در درجه اول فریفتن اطرافیان نبوده است، بلکه پیچیدگی، زیبایی و شیک بودن بیش ..

Calvin Klein CK One Shock For Herکلوین کلین سی کی وان شاک زنانه

116,000تومان قیمت بدون مالیات: 116,000تومان

سی کی وان از جمله عطرهای محبوب شرکت کلوین کلین است که نخستین بار در سال 1994 ارائه شد. پس از آن با خلق نسخه ای دیگر، این عطر به عنوان محصولی شگفت آور توانست طرفداران خود را شوکه کند.در ترکیب سی کی وان..

Calvin Klein Euphoria کلوین کلین ایفوریا

158,000تومان قیمت بدون مالیات: 158,000تومان

عطر ایفوریا شما را به لذت از زندگی دعوت می نماید.رایحه این عطر شما را از روزمرگی های زندگی خارج نموده و به دنیایی پرماجرا و هیجان انگیز می کشاند. ساختار این عطر به گونه ای طراحی شده که تلفیقی از نت ها..

Calvin Klein Reveal کلوین کلین ریویل زنانه

150,000تومان قیمت بدون مالیات: 150,000تومان

شرکت کلوین کلین این عطر را با ساختاری شرقی و خورشیدی ارائه کرد و به وسیله آن فصلی نو در دسته بندی رایحه ها ایجاد کرد. ماهیت این عطر همانند نسخه مردانه خود، در اصل نشان دهنده یک بازی هیجان انگیز بین دو..

Dolce & Gabbana Light Blue for Womenدولچه اند گابانا لایت بلو زنانه

226,000تومان قیمت بدون مالیات: 226,000تومان

الهام گرفته شده از تابستان های سیسیلی!نت های لیمو و سرو موجود در ساختار این عطر یادآور سواحل دریای جنوب می باشد. رایحه لایت بلو سرشار از شوق به زندگی بوده و خنکی آن از وجود نت های بامبو نشأت گرفته شده..

Gucci Bamboo EDPگوچی بامبو

263,000تومان قیمت بدون مالیات: 263,000تومان

این محصول برای بانوان مردن طراحی شده است ،رایحه این عطر اعتماد به نفس و قدرت زنانه میباشد.عطر گوچی بامبو به همراه خط تولید زیورآلاتی با همین نام عرضه شده است. هنرپیشه ای به نام گل گادوت به عنوان ..

Gucci by Gucci EDPگوچی بای گوچی زنانه

285,000تومان قیمت بدون مالیات: 285,000تومان

این عطر بعنوان زنانه ترین محصول شرکت گوچی شناخته می شود.رایحه این عطر مناسب جهت استفاده خانم های مدرن و موفق می باشد. همچنین این عطر مستقیما به زنی با توانایی تلفیق قدرت و جاه طلبی اشاره دارد. ..

Gucci Flora EDPگوچی فلورا

ناموجود قیمت بدون مالیات: ناموجود

این عطر از اولین طراحی های  روسری گلدار الهام گرفته شده است.رایحه این عطر، غلیظ، عمیق و جذاب طراحی شده است.این عطر مناسب جهت استفاده خانم های جذاب و شیک پوش می باشد...

Gucci Guilty Black Pour Femmeگوچی گیلتی بلک زنانه

212,000تومان قیمت بدون مالیات: 212,000تومان

این محصول برای استفاده در شب بسیار مناسب است زیرا رایحه این عطر از نت های هیجان انگیز تشکیل شده است . نت های بویایی گیلتی بلک شما را به شکستن قوانین رایج مجاب می کند...

Gucci Guilty Intense Pour Femmeگوچی گیلتی اینتنس زنانه

251,000تومان قیمت بدون مالیات: 251,000تومان

رایحه این عطر  بسیار پر شور طراحی شده و توانسته توجه  بسیاری از بانوان شیک را به خود جلب نماید.شیشه این عطر به رنگ طلایی طراحی شده تا بیانگر ارزش حقیقی محتوای درونی خود باشد...

Gucci Guilty Pour Femmeگوچی گیلتی زنانه

218,000تومان قیمت بدون مالیات: 218,000تومان

این عطر مناسب دخترانی است که به مهمانی رفتن علاقمند هستندشیشه این عطر فلزی بوده و نمادی از حرف G به عنوان نشان شرکت گوچی روی آن وجود دارد...

Versace Bright Crystal Absolu ورساچه برایت کریستال ابسولو

245,000تومان قیمت بدون مالیات: 245,000تومان

دارای ضمانت اصالت کالاالهام گرفته شده از شفافیت، فریبندگی و روشنایی مطلق!با توجه به شهرت کسب شده توسط عطر برایت کریستال، ورساچه نمونه غلیظ تری را نسبت به محصول اوليه ارائه کرد، چرا که مصرف کنندگان بسی..

Versace Bright Crystal ورساچه برایت کریستال

234,000تومان قیمت بدون مالیات: 234,000تومان

دارای ضمانت اصالت کالاالهام گرفته شده از کریستال شفاف و گوهری گرانبها که دارای زیبایی منحصر به فردیست. برایت کریستال رایحه ای پر جنب و جوش و خنک است که القا کننده ترکیبی از قدرت و اعتماد به نفس د..

Versace Crystal Noirورساچه کریستال نواق

ناموجود قیمت بدون مالیات: ناموجود

دارای ضمانت اصالت کالاکریستال نواق دارای اسانسی نایاب و فریبنده است که بسیار مطبوع می باشد. رایحه گلی شرقی، کاملا القا کننده حس زنانه و آرامش بوده که تاثیری همیشگی با خود به دنبال دارد.الهام گرفته شده..

Versace Eros Pour Femmeورساچه اروس پورفم

280,000تومان قیمت بدون مالیات: 280,000تومان

دارای ضمانت اصالت کالابر گرفته شده از عشق خداوندگار!چهره تبلیغاتی این عطر برایان چیمانزکی است که در تصویر تبلیغاتی آن با لباسی سفید و صندلی طلایی رنگ از آب خارج شده است. در طراحی شیشه این عطر از ..

Versace Yellow Diamond Intense ورساچه یلو دایموند اینتنس

245,000تومان قیمت بدون مالیات: 245,000تومان

دارای ضمانت اصالت کالاالهام گرفته شده از کریستال خالص!این محصول نسخه بهبود یافته نمونه سابق بوده که با تغییراتی در ساختار آن، رایحه به دست آمده جدید دارای قدرت جاذبه بیشتر و اسرار آمیزتری می باشد.&nbs..

نمایش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)